FICKUR, 2 st, silver, 1900-talets första del.

262663. FICKUR, 2 st, silver, 1900-talets första del.

Fickur, märkt "Ancre 15 rubis, Paris 1900", diameter 51,5 mm, vikt 93 gram, kedja i gul metal, längd 32 cm. Fickur, märkt "Cyprus Precision", diameter 51,5 mm, vikt 85 gram.

Slitage. Repor. Skadade urtavlor. Ett ur med skadat gångjärn. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 552