262637. FÅTÖLJ MED FOTPALL, ställbar rygg, Danmark.
Fåtölj i bonad ek med nackstöd och klädda armlän
Pall i mörkt betsat trä som fungerar som förvaring, klädd sits
Rygghöjd uppfälld 112 cm
Rygghöjd, nedfälld 98 cm
Bredd 71 cm
Pall, höjd 40 cm, längd 50 cm, bredd 40 cm
Produktionsmärkta med ettikett.
Bruksslitage, repor
Klädsel fläckad och trasig
Fåtölj och pall i samma tyg men av olika träslag.
Rygghöjd uppfälld 112 cm
Rygghöjd, nedfälld 98 cm
Bredd 71 cm
Bruksslitage, repor
Klädsel fläckad och trasig