TVÅ BOXED MINI STUDIO STAFFLI.

2626347. TVÅ BOXED MINI STUDIO STAFFLI.

tillsammans med en betsad tall barnstol, sitthöjd 24cm.

allmänt slitage på stolen, repor och märken på benen, korg som kommer bort på platser, staffli oöppnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 217