FÅTÖLJ i betsat trä, liggfåtölj, troligen Danmark, 1960-tal.

262569. FÅTÖLJ i betsat trä, liggfåtölj, troligen Danmark, 1960-tal.

Löstagbar nackkudde
Rygghöjd 93 cm
Bredd 62 cm.

Bruksslitage, repor, nött klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbar nackkudde
Rygghöjd 93 cm
Bredd 62 cm.

Antal besök: 3 223