PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.

PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.
262540. PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.

Bland annat formar, kastrull och kannor samt sängvärmare längd ca 110 cm.

Slitage, skador, lagningar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801