FLASKA, glas, 1800-tal.

FLASKA, glas, 1800-tal.
262536. FLASKA, glas, 1800-tal.

Total höjd 20.5 cm.
Etsat motiv med blomster. Oktagonal med rundad skuldra.

Delvis vattenskadad. Bruks-och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 20.5 cm.

Antal besök: 706