KLOCKA med väggfäste, mässing, 1900-tal.

262531. KLOCKA med väggfäste, mässing, 1900-tal.

Längd ut från vägg med ställning samt klocka ca 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 951