MATSALSMÖBEL, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

26252. MATSALSMÖBEL, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Sliten patineringsmålning. Bord, diameter 105 cm samt 2 skivor á 30 cm. 4 stolar.

Hårt slitage, smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hårt slitage, smutsad.

Antal besök: 981