KARL AXEL PERSSON. Naturfantasi, färglitografi, signerad och daterad K.A. Persson -75 samt numrerad 186/360.

262486. KARL AXEL PERSSON. Naturfantasi, färglitografi, signerad och daterad K.A. Persson -75 samt numrerad 186/360.

25x35 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x35 cm.

Gulnad.

Antal besök: 9 210