LÅNGPIPOR RESERVDELAR, silverinfattningar, piphuvuden, munstycken och div.

262485. LÅNGPIPOR RESERVDELAR, silverinfattningar, piphuvuden, munstycken och div.

Två lådor diverse reservdelar till pipor.
Proveniens; större långpipssamling.

Slitage och defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och defekter.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 612