JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition, akvarell, signerad.

262463. JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition, akvarell, signerad.

43x35 cm.

Bruksskick, bucklig.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x35 cm.

Bruksskick, bucklig.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 629