TRÄDGÅRDSURNA, Gustavsberg, 18/1900-tal.

262451. TRÄDGÅRDSURNA, Gustavsberg, 18/1900-tal.

Dekorerad med lejonmaskaroner samt fågelmotiv. Höjd 41, diameter 40 cm.

Åldersslitage. Vissa sprickor. Ålderskrackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852