1 PAR SNURRFÅTÖLJER MED EN FOTPALL.

262424. 1 PAR SNURRFÅTÖLJER MED EN FOTPALL.

Blått skinn, 1980-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blått skinn, 1980-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 858