Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Övriga metallföremål
BRICKA, silver plate, Sheffield England. 1900-tal.
262416. BRICKA, silver plate, Sheffield England. 1900-tal.
Längd 62 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 62 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 616