BORDSLAMPA, 1940-tal.

BORDSLAMPA, 1940-tal.
2623475. BORDSLAMPA, 1940-tal.

Bordslampa i trä och metall.
Höjd ca 25 cm.
Diameter skärm 18 cm.

Bruksslitage samt mindre buckla på skärm. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa i trä och metall.
Höjd ca 25 cm.
Diameter skärm 18 cm.

Antal besök: 767