SKÅP, valnöt, 1900-tal.

SKÅP, valnöt, 1900-tal.
2623261. SKÅP, valnöt, 1900-tal.

Mått: höjd 151 cm, bredd 159 cm, djup 40 cm.
Nyckel medföljer.

Bruksslitage, repor & en list krånglar vilket gör att en skjutdörr inte öppnas och stängs med belåtenhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel medföljer.

Antal besök: 506