Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
STURE ECKERMANN. Akvarell, signerad och daterad 1986.
262322. STURE ECKERMANN. Akvarell, signerad och daterad 1986.
23 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 34 cm.
Stadsauktion Sundsvall
3 252