Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
YNGVE RICKLUND. Fjällmotiv, olja på pannå, signerad.
262296. YNGVE RICKLUND. Fjällmotiv, olja på pannå, signerad.
32 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 40 cm.
Stadsauktion Sundsvall
8 042