TUBA, BASTUBA SAMT HELICON.

TUBA, BASTUBA SAMT HELICON.
2622605. TUBA, BASTUBA SAMT HELICON.

Tuba 93 cm lång
Bastuba 60 cm lång
Helicon ca 97 cm lång.

Bruks samt åldersrelaterat slitage. bucklor Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tuba 93 cm lång
Bastuba 60 cm lång
Helicon ca 97 cm lång.

Antal besök: 1 519