SEJDLAR, 9 st, glas, dekor av C.M. Bellman, 1900-tal.

262229. SEJDLAR, 9 st, glas, dekor av C.M. Bellman, 1900-tal.

Höjd ca 16,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16,5 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 814