LJUSSTAKAR, ett par, senempire, 1800-tal.

26222. LJUSSTAKAR, ett par, senempire, 1800-tal.

Förgylld samt patinerad brons. Höjd 27 cm.

Lagad ljuspipa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagad ljuspipa.

Antal besök: 1 488