PÄRLOR, odlade och sötvatten, monterade på tråd.

262183. PÄRLOR, odlade och sötvatten, monterade på tråd.

Storlek 1-7 mm.
Ett litet lås stämplat 18 ct.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 1-7 mm.
Ett litet lås stämplat 18 ct.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 577