NEG NILSSON. "Vinterdag mot Kronborg". Olja på duk. Signerad.

262182. NEG NILSSON. "Vinterdag mot Kronborg". Olja på duk. Signerad.

53x64 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

53x64 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 1 963