Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
NEG NILSSON. "Vinterdag mot Kronborg". Olja på duk. Signerad.
262182. NEG NILSSON. "Vinterdag mot Kronborg". Olja på duk. Signerad.
53x64 cm.
Smärre krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
53x64 cm.
Smärre krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
1 683