TOILETTEBORD, gustavianskt, 1700-1800-tal.

262121. TOILETTEBORD, gustavianskt, 1700-1800-tal.

Uppfällbar spegel. Två uppfällbara luckor med underliggande förvaringsutrymme. Låda i sargen. Längd 90, bredd 43, höjd 76 cm.

Slitage, smärre skador, möjliga kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 240