EN HANDMÅLAD HINK.

EN HANDMÅLAD HINK.
2621032. EN HANDMÅLAD HINK.

med segelbåt dekoration, höjd 27cm, diameter 28cm.

allmänt slitage, bucklor och stötar, färgbortfall, rost och korrosion, i behov av en ren.

Gör en kostnadsfri värdering!
2621032. EN HANDMÅLAD HINK.

Antal besök: 253