Förgylld mässing. Behängd med prismor.
5 ljusarmar. 6 ljuspunkter.
Höjd 70 cm
Diameter 48 cm.
Åldersslitage. Ej genomgången.
5 ljusarmar. 6 ljuspunkter.
Höjd 70 cm
Diameter 48 cm.