SUE MACARTNEY-SNAPE. KUNGLIG ASCOT.

2620251. SUE MACARTNEY-SNAPE. KUNGLIG ASCOT.

tryck i begränsad upplaga, signerad med blyerts nere till höger, titelcenter, numrerad nere till vänster 372/750.
bildstorlek 47cm x 37.5cm, (70cm x 58cm inramad).

under glas, okontrollerad ur glaserad ram, gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

The Auction Hub
Antal besök: 461