VAGGA, rotting och furu, 1900-tal.

261993. VAGGA, rotting och furu, 1900-tal.

Vit bemålning.
Längd 93,5, bredd 58, höjd 75.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit bemålning.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 336