PARTI SILVER, 5 delar, orientaliska, 1800/1900-tal.

26198. PARTI SILVER, 5 delar, orientaliska, 1800/1900-tal.

Reliefdekor med färgat slipat glas.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 691