KOPPARFÖREMÅL, 10 st, 1900-tal.

2619313. KOPPARFÖREMÅL, 10 st, 1900-tal.

Kaffekanna höjd 22 cm, diameter 20 cm.
Största grytan höjd 18, diameter 28 cm.
Minsta grytan höjd 5,5 cm, diameter 11 cm.
Formar 2 st, största diameter 28 cm.

Bucklor, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, fläckar, märken.

Antal besök: 342