SALONGSGRUPP, mahogny, 1880-tal.

261915. SALONGSGRUPP, mahogny, 1880-tal.

Soffa, 3 stolar samt bord, soffans längd 143 cm, bordets längd 89, bredd 86, höjd 74 cm.

Bordet instabilt med smärre märken, tygslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 661