STOLAR, 6 st, senbarockstil, 1900-tal.

261874. STOLAR, 6 st, senbarockstil, 1900-tal.

Genombruten rygg.
Enligt uppgift har skådespelerskan Irma Christenson, revykungen Karl Gerhard och skådespelaren Jarl Kulle besuttit dessa stolar ofta.

Slitage och skadade sitsar, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten rygg.

Antal besök: 1 006