SCHACKKLOCKA, Sveriges Schackförbund.1900-tal.

261836. SCHACKKLOCKA, Sveriges Schackförbund.1900-tal.

Trä. Bredd 34, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä. Bredd 34, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 362