BYRÅ, VALNÖT, 19THC.

BYRÅ, VALNÖT, 19THC.
2618222. BYRÅ, VALNÖT, 19THC.

korsbandad, med graderade lådor, höjd 101cm, bredd 68cm, djup 47cm.

allmänt slitage, repor och märken, små förluster på faner, presenterar bra.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
2618222. BYRÅ, VALNÖT, 19THC.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 357