TORSTEN LIDMAN. Olja på pannå, sydländsk kust, signerad samt daterad -58.

261814. TORSTEN LIDMAN. Olja på pannå, sydländsk kust, signerad samt daterad -58.

Född 1903 i Malmö, död 1990.

Gör en kostnadsfri värdering!

Född 1903 i Malmö, död 1990.

Antal besök: 1 924