FÖREMÅL AV SILVER, 11 STYCKEN.

2617783. FÖREMÅL AV SILVER, 11 STYCKEN.

Två dosor, skrin, skål, slev, vas samt ett par ströare och ett tre-delat kondiment-set. Importstämplar, vikt 462 gram exklusive vas med fylld fot.

Gravyrer och intryckningar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 251