SIMON GATE. vas, signerad, daterad 1932.

261749. SIMON GATE. vas, signerad, daterad 1932.

Vas, höjd 26,5 cm
Diameter 14,5 cm.

Simon Gate (1883–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 26,5 cm
Diameter 14,5 cm.

Simon Gate (1883–1945)

Antal besök: 1 258