RING, Sterling silver, Alton.

RING, Sterling silver, Alton.
2617309. RING, Sterling silver, Alton.

Ring i sterling silver med en blå briljantslipad sten
Justerbar ringstorlek ca 17 mm
Stämplad ALTON, F, kattfot, S, Y9, Sterling, 925.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksspår.

Antal besök: 986