OSKAR BERGMAN. Färglitografi "Majkväll", signerad, numrerad 136/250.

261705. OSKAR BERGMAN. Färglitografi "Majkväll", signerad, numrerad 136/250.

Oskar Bergman (1879-1963).
Daterad a tergo 1947.
50x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oskar Bergman (1879-1963).
Daterad a tergo 1947.
50x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 626