KERAMIK, 34 delar, bl.a. Kraitz, Arabia, Upsala Ekeby, 1900-tal.

26168. KERAMIK, 34 delar, bl.a. Kraitz, Arabia, Upsala Ekeby, 1900-tal.

Servisdelar, 18 delar, Arabia.
Tekoppar med fat, 7 st, Upsala Ekeby.
Krus, lergods.
Skål, signerad Kraitz, diameter ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus, lergods.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 096