ÖRHÄNGE samt HÄNGE i förgyllt sterlingsilver, "Flora Danica", Danmark.

261678. ÖRHÄNGE samt HÄNGE i förgyllt sterlingsilver, "Flora Danica", Danmark.

Örhänge i originalask.
Vikt 4 gram. Märkta 925 S.
Diameter ca 12 mm. Längd 15 mm.
Hänge i orginalask medföljer förgylld silverkedja.
Vikt 6 gram.
Längd 20 mm. Bredd ca 12 mm.
Märkt 925.

Bruksskick.
Något litet skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Örhänge i originalask.
Vikt 4 gram. Märkta 925 S.
Vikt 6 gram.
Längd 20 mm. Bredd ca 12 mm.
Märkt 925.

Bruksskick.
Något litet skav.

Antal besök: 1 063