261661. RING i 18K vitguld med briljantslipad cyrkonia, JLAN, Göteborg, 1970.
Ring i 18K vitguld med briljantslipad cyrkonia om 2,02 carat i genombrutenfattning.
Vikt 4,2 gram.
Storlek 17/53.
Graverad 2,03.
Stämplad: JLAN, Krönt G, Kattfot, 18K, U9.
Bruksskick.