Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
MARGARETA WALLIN. Blommor, olja på duk, signerad-75.
261632. MARGARETA WALLIN. Blommor, olja på duk, signerad-75.
60 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 49 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 141