RING i 18K gulguld besatt med diamant om 0,02 carat, troligen Västermalms Guldsmedsaffär F Sund.

261603. RING i 18K gulguld besatt med diamant om 0,02 carat, troligen Västermalms Guldsmedsaffär F Sund.

Ring besatt med en diamant om 0,02 carat.
Vikt 2 gram.
Storlek 18/56.
Stämplad: WGA?, 18K , Kattfot.
Graverad 0,02.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 2 gram.
Storlek 18/56.
Graverad 0,02.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 969