CARL MAGNUS LINDQVIST. Olja på papper, "Fälforsen", signerad samt daterad 1939.

261593. CARL MAGNUS LINDQVIST. Olja på papper, "Fälforsen", signerad samt daterad 1939.

Bildyta 19,5 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram. Krackeleringar samt mindre färgsläpp i översta vänstra hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 19,5 x 14 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 364