VÄCKARKLOCKOR, 2 st, Looping samt ImHof, Schweiz.

2615784. VÄCKARKLOCKOR, 2 st, Looping samt ImHof, Schweiz.

1 st reseväckarur, märkt Looping, 15 jewel lever, 8 day, antimagnetic, Swiss, 292547, bredd ca 4,5 cm, höjd ca 5 cm,
Tillhörande läderfodral längd ca 6 cm, höjd ca 6,5 cm
1 st märkt "ImHof, Swiss 8, 1302317, 15 jewels, bredd ca 9,5 cm, höjd ca 9 cm, djup ca 5 cm.

Bruksslitage.
"ImHof" med anlupen metall, repor.
Fungerade vid katalogiseringstillfället, men funktionsgaranti kan inte lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 722