CARL MAGNUS LINDQVIST. Gouache, signerad samt daterad Paris 1922.

261567. CARL MAGNUS LINDQVIST. Gouache, signerad samt daterad Paris 1922.

27,5 x 15,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

27,5 x 15,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 310