TVÅ KAPSLADE UPPSÄTTNINGAR AV SILVERSKEDAR.

2615627. TVÅ KAPSLADE UPPSÄTTNINGAR AV SILVERSKEDAR.

en kapslad uppsättning av reproduktion vågiga ändskedar och en kapslad uppsättning reproduktion apostel te/kaffeskedar, vikt 3,6 Ozt.

allmänt slitage, bucklor och stötar, viss anslagning, stötar och repor på fodralet, gångjärn skadade på fodralet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 256