2615627. TVÅ KAPSLADE UPPSÄTTNINGAR AV SILVERSKEDAR.
en kapslad uppsättning av reproduktion vågiga ändskedar och en kapslad uppsättning reproduktion apostel te/kaffeskedar, vikt 3,6 Ozt.
allmänt slitage, bucklor och stötar, viss anslagning, stötar och repor på fodralet, gångjärn skadade på fodralet.