KARL TIRÉN. Olja på pannå, fors i fjällen, signerad samt daterad 1918.

261539. KARL TIRÉN. Olja på pannå, fors i fjällen, signerad samt daterad 1918.

62 x 97 cm.

Smärre slitage samt smuts.

Karl Tirén (1869–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 97 cm.

Smärre slitage samt smuts.

Karl Tirén (1869–1955)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 958