AKVARELLER PÅ SILKE, 3 stycken, signerade, Kina, tidigt 1900-tal.

261514. AKVARELLER PÅ SILKE, 3 stycken, signerade, Kina, tidigt 1900-tal.

20 x 25, 25 x 20 respektive 20 x 30 cm.

Ej inramade.
Bruksslitage.
Något lättare veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej inramade.
Bruksslitage.
Något lättare veck.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 593